FD Crankshaft Industry

Telefon :

+90.332 249 93 55

Çalışma Saatleri

08:00 - 18:00

Email :

info@fdcrank.com
İLETİŞİM FORMU

Hakkımızda

      1987 yılında, Doğan Ailesi Türkiye'de ki ilk krank mili üreticileri arasına girmek için çalışmalar başlatmış, fakat altyapı, pazar ve hammadde eksikliği sebebi ile çalışmalarına ara vermek zorunda kalmışlardır. 1990 yılında kurulan Doğan Krank firması, yerel ve küçük çaplı bir işletme olarak 2000 li yılların sonuna kadar kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti konusunda deneyim kazanarak, 2000 yılında FD Krank firması olarak faaliyetlerine başlamıştır.

      15 yıldır Türkiye pazarında alıcı ve satıcılar ile kaliteli ürünlerini buluşturan FD Krank firması, son birkaç yıl içerisinde yurt dışı pazarına da giriş yaparak tüm dünyayı birinci sınıf kaliteli Krank Milleri ile buluşturmaktadır.

      FD Krank, döküm ( sifero ) ve çelik olmak üzere her model Krank Mili’nin üretimini  günümüz de başarıyla gerçekleştirmektedir. Otomotiv, İş Makinaları, Jeneratör ve Marin motorlar için 2 silindir den 20 silindire kadar her tür Krank Milini yılların verdiği deneyim, kalite ve güvenle müşterilerine sunan FD Krank, her geçen gün müşteri ve ürün yelpazesini genişleterek, kalitesi ve termin süreleri ile göz dolduran, hem iç pazardaki firmalar ile hem de dış pazardaki müşterileri ile büyümeye, gelişime ve değişime açık bir firma haline gelmiştir.

      Hedefimiz; sahip olduğumuz pazar payını, ürettiğimiz yüksek kalite krank milleri ve sorunsuz teslim kurallarımız ile arttırmak ve buna bağlı olarak ta daha iyi ve verimli hizmet verebilmek için kendimizi olabilecek en yüksek seviyede geliştirmektir.